Bestuur

Vanaf 7 april is er elke zaterdag tussen 10 en 12 uur een bestuurslid aanwezig bij het clubgebouw om (aspirant) leden te woord te staan.

Het bestuur is het organisatorisch orgaan van de volkstuinverenging.
Even voorstellen: U ziet van links naar rechts:

  • Herman Berkenveld – Penningmeester
  • Wim Appel – Voorzitter
  • Jos de Baar – Winkel
  • Herman van Keulen – Complex-beheer
  • Leon Paul Guldenaar – Secretaris
  • Hans Meijntjes – Communicatie
  • Ömer Yalçin – Assistent complexbeheer

Bellen naar een bestuurslid is alleen voor urgente zaken! De voorkeur heeft email.

Functie Naam Telefoon Email
Voorzitter Wim Appel 040-291 20 28 voorzitter@vtvblixembosch.nl
Penningmeester Herman Berkenveld 0499-47 57 51 penningmeester@vtvblixembosch.nl
Secretaris & Tweede Penningmeester Leon Paul Guldenaar secretaris@vtvblixembosch.nl
Ledenadministratie Herman Berkenveld 0499-47 57 51 ledenadministratie@vtvblixembosch.nl
Media/Communicatie & Vice-voorzitter Hans Meijntjes media@vtvblixembosch.nl
Winkel (zie pagina) Jos de Baar winkel@vtvblixembosch.nl
Complexbeheer & Tuinuitgifte Herman van Keulen 06-49 74 29 64 complexbeheer@vtvblixembosch.nl
Assistent Complexbeheer

Ömer Yalçin

assistent-complexbeheer@vtvblixembosch.nl
Werkploeg (zie pagina) Herman van Keulen 06-49 74 29 64  werkploeg@vtvblixembosch.nl
Vragen en Opmerkingen (algemeen) Hans Meijntjes info@vtvblixembosch.nl 
De onderstaande functies zijn ter ondersteuning maar maken geen deel uit van het bestuur
Webmaster Jerry Jacobs 06-46 50 59 09 webmaster@vtvblixembosch.nl